O nas

Pracownia Działań Edukacyjnych i Kulturalnych „Na Piętrze” istnieje od 2005 r.  stale poszerzając swoje działania dzięki pasji i zaangażowaniu prowadzących ją osób.

Aneta Cruz-Kąciak – tłumaczka języka hiszpańskiego, od 1997 r. angażuje się w działania z dziedziny edukacji międzykulturowej i antydyskryminacji, w Stowarzyszeniu „Jeden Świat” koordynuje projekty wolontariatu w Ameryce Łacińskiej i  programy dot. edukacji globalnej; z pasją zgłębia temat dwujęzyczności, mama trzyletniej Nelli, która od urodzenia poznaje dwa języki: polski i hiszpański; autorka i prowadząca warsztaty „Mama i papá – o dwujęzycznym wychowaniu dzieci”.

Magdalena Janaszek – filolożka polska z pasją do zgłębiania tajników języka, nie tylko ojczystego; studentka pedagogiki specjalnej: specjalność logopedia na WSE na UAM w Poznaniu; nadaktywna wolontariuszka Stowarzyszenia „Jeden Świat”,  zaangażowana w działalność edukacyjną i społeczną: od 2009 roku prowadzi warsztaty o Prawach Człowieka dla dzieci i młodzieży oraz pokazy filmów dokumentalnych w ramach projektu KinOWA; autorka i prowadząca warsztaty „Gimnastyka buzi i języka”.

Wybrane z Archiwum Pracowni:

 

Warsztaty nt. dwujęzyczności oraz gimnastyka buzi i języka w Pracowni SztukaPuka.

Wsparcie merytoryczne dla projektu "Twórczość po stronie praw człowieka".

Warsztaty językowe - twórcza nauka hiszpańskiego.

Wystawa zdjęć Kingi Choszcz z podróży dookoła świata.

Projekt edukacyjny w Chiapas w Meksyku we współpracy z Enlace Civil.

Warsztaty językowe w San Cristobal de las Casas, Chiapas, Meksyk, we współpracy z Casa en el Arbol.

Reklamy
%d blogerów lubi to: